Aktualności

 1. POMIARY TERMOWIZYJNE >>> 790 273 163<<<

  sdc14882.jpg ir_2005.jpg t335.jpg fliri7.jpg

   


  Pomiary termowizyjne są najtańszą, nieinwazyjną metodą pozwalającą znaleźć miejsca w naszym domu, które są nie właściwie ocieplone. Za pomocą kamery termowizyjnej możemy wskazać miejsca, których obniżona temperatura często jest wynikiem: braku ciągłości izolacji cieplnej, niedbałego ocieplenia poddasza, wadliwego osadzenia stolarki okiennej, braku uszczelnienia okien i drzwi balkonowych. Wykonujemy zlecenia na terenie całego kraju.

  POMIARY TERMOWIZYJNE >>> 790 273 163<<< - więcej

 2. TERMOWIZJA W ENERGETYCE

  Pomiary termowizyjne w energetyce cieszą się coraz większą popularnością nie tylko wśród zakładów przemysłowych, ale również wśród firm ubezpieczeniowych. Firmy te coraz częściej udzielają rabatów dla przedsiębiorstw, które wykonały taką usługę.

   

  bm_126_stopnic.jpg usterka_elektryczna_w_obudowie_1..jpg usterka_elektryczna_w_obudowie_1..jpg

  TERMOWIZJA W ENERGETYCE - więcej

 3. WYNAJEM OSUSZACZY

  osuszacze.jpg

   

  Zapraszamy do współpracy w zakresie wynajmu osuszaczy!

   

  Pomagamy rozwiązać problem z wilgocią we wszelkich pomieszczeniach mieszkalnych domy jednorodzinne, mieszkania, jak również w pomieszczeniach gospodarczych piwnice, garaże, hale przemysłowe, itp. Skutecznie usuwają wilgoć powstałą również w wyniku zalania.

  WYNAJEM OSUSZACZY - więcej

 4. ŚWIADECTWA ENERGETYCZNE>>>71 390 49 37 <<<

   

  __wiadectwa_obrazek_maly.jpgFirmę Hendson tworzy zespół doświadczonych specjalistów pod przewodnictwem inżyniera Politechniki Wrocławskiej z 30 letnią praktyką w branży budowlanej. Wybierając naszą ofertę otrzymują Państwo gwarancję jakości i terminowości wykonywanych przez nas usług.

   

  ŚWIADECTWA ENERGETYCZNE>>>71 390 49 37 <<< - więcej

 5. MODUŁY FOTOWOLTAICZNE - INSTALACJA

  (171kB)

  Chcielibyśmy poinformować Państwa o uruchomieniu przez firmę Hendson oraz firmę ZWIE Artur Paczkowski instalacji fotowoltaicznej w powiecie Trzebnickim. Instalacja ta ma moc 2kW, jest podłączona do sieci energetycznej.

   

  Wkrótce na naszej stronie będzie możliwość monitorowania ilości wyprodukowanej energii przez nasz system.

  MODUŁY FOTOWOLTAICZNE - INSTALACJA - więcej


Nowości